הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

דלקת עיניים אלרגית


יש שבוא האביב מבשר להם גרד בעיניים, דמעת, אודם בלחמית, רגישות לאור, נפיחות בעפעפיים ולעיתים הפרשות לבנות מהעיניים. סימפטומים אלו מבשרים על דלקת עיניים אלרגית.
טיפות עיניים Relestat  המכילות epinastine בריכוז של 0.05% הן אנטיהיסטמין בעל פעילות מייצבת של תאי פיטום mast cells ללא תופעת נמנום, עם פעילות אנטיאינפלמטורית המעכבת שחרור מדיאטורים אינפלמטוריים ואקטיבציה של תאים אינפלמטוריים.
הטיפות ניתנות במינון של פעמיים ביום. התחלת הפעולה היא מידית (3 דקות) ומשך הפעולה הוא 8 שעות.
בניסויים קליניים Relestat  נמצא יעיל ובטוח בבלימת תופעות האלרגיה.


להרחבה >>

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007