הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

לזכרו של דר' עבדאללה חאג' יחיא ז"ל

 

כנס אזכרה במלאות  40 ימים לפטירתו של ד"ר עבדאללה חאג' יחיא, יתקיים ביום א' באפריל 19 בשעה 17:30, באולם אלכיאם בטייבה שבמשולש. האולם נמצא על הכביש הראשי 444 בתוך תחנת הדלק סונול.

ד"ר חאג' יחיא נפטר באופן פתאומי בדמי ימיו (52), היה שילוב נדיר של רופא, רוקח, מדען חוקר ומורה. הוא היווה את חוליה חיונית בהוראת הרוקחות הקלינית בביה"ס לרוקחות, בפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים. כישוריו האישיים של דר' חאג' יחיא, בתוספת הכשרתו המגוונת והרחבה כל כך, הפכו אותו לאישיות מובילה הן כחוקר והן כמרצה. הוא היה מהיחידים בעולם שידע גם לתכנן תרופות, גם לסנתז אותן, גם לחקור את מנגנון הפעילות שלהן וגם להשתמש בהן כרופא מטפל. כך הוא שלט בכל הספקטרום של הטיפול התרופתי. בנוסף לעבודתו האקדמית, שילב דר' חאג' יחיא עבודה כרופא קהילתי במרפאה בבית-צפפה, והמטופלים שהגיעו מקרוב ומרחוק אהבו אותו מאוד. 
 בנוסף לכישוריו האקדמיים הייחודיים, עבדאללה היה אדם יקר, צנוע ואציל נפש, שופע נדיבות ונכונות לתת מכל הלב. אין ספק שלא רק משפחתו וחבריו איבדו אותו, אלא גם הסטודנטים, אלו שזכו ללמוד ממנו ואלו שלא יזכו, וכן החברה המדעית כולה. יהא זכרו ברוך.


הועבר ע"י פרופ' אמנון הופמן ודר' באשיר קאדרי

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
06/04/09, 13:51
ליליה חן פסחוב
זכיתי להכיר איש "מבריק"
03/04/09, 16:35
איריס לן
אבדה גדולה
13/04/09, 10:39
Hana Marcus
אבדה גדולה
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007