הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

NICE מתכן לשפר את נגישות החולים לתרופות חדשות


 

ה- National Institute for Health and Clinical Excellence פרסם לאחרונה את תכנית הפעולה החדשה שלו שמטרתה לעזור לשפר את נגישותן של תרופות חדשות לחולים.
התוכנית מורכבת מארבעה חלקים שמטרתם לשפר את הנגישות לתרופות מצילות חיים להן יעילות קלינית מוכחת הזמינות במסגרת שירותי הבריאות הממלכתיים.
הממשלה הבריטית אף מבטיחה להקים ועדה נוספת אשר תספק ל- NICE את המשאבים הדרושים לו על מנת להאיץ את תהליכי ההערכה אותם מבצע הארגון לטיפולים חדשים וכמו כן תסייע לממן "סריקה אופקית" לתרופות חדשות, כמו כן יסופקו ל- NHS קוים מנחים חדשים אשר יסייעו לו להגיע להחלטות מושכלות הנוגעות לבחירת הטיפולים אשר ימומנו על ידי מערכת הבריאות ולפיתוח תוכניות להכשרה ולתמיכה וזאת על מנת להטמיע את התהליכים החדשים.
בכירים ב- NICE מסרו כי הם תולים תקווה רבה בהטמעת הקווים המנחים החדשים במהירות לרווחתם של החולים.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י חנה מרכוס PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007