הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תה "גלוקודן" - חליטה טבעית להורדת רמת הסוכר בדם

תה "גלוקודן" מבית "נופר מוצרים טבעיים" הינו תערובת צמחי מרפא טבעיים להורדת רמת הסוכר בדם. שתיית התה לאחר ארוחה כבדה עתירת פחמימות, שומנים וסוכרים מורידה את רמת הסוכר ומפרקת את הפחמימות והשומנים שהצטברו.


תה "גלוקודן" מכיל עלי סטיביה, המתוקים באופן טבעי. סטיביה מאפשרת לסוכרתיים לשתות תה מתוק מבלי להוסיף סוכר. האיקליפטוס הוא בעל סגולות אנטיספטיות, יעיל לחיטוי דרכי הנשימה. הטיון נחשב ל"מלך צמחי המרפא", מוריד את לחץ הדם ומטפל בסוכרת. מרווה משולשת – מרפה את כלי הדם ההיקפיים, מורידה את רמת הסוכר בדם וממריצה את מחזור הדם. עלי הזית מורידים את רמת הסוכר בדם, מפחיתים את לחץ הדם  ומגנים על הלב.

 

הסוכרת היא אחת המחלות הנפוצות. בישראל ישנם 400 אלף חולי סוכרת ואליהם מצטרפים על פי הערכות 300 אלף איש שהם חולי סוכרת סמויים שטרם אובחנו.
 
תה "גלוקודן" נמכר בבתי הטבע ובתי המרקחת ברחבי הארץ, באריזת 100 שקיות תה, מחיר מומלץ לצרכן: 72 שקל.

כשרות: הרבנות מ.א. זבולון,

 

הוראות שימוש: שתייה של 2-3 כוסות תה ליום לאחר הארוחות.
 
חברת "נופר מוצרים טבעיים", נוסדה ב - 1995 מפתחת, מייצרת ומשווקת מוצרים טבעיים הנותנים מענה טבעי למגוון בעיות רפואיות. החברה מפתחת פורמולות ייחודיות לתוספי תזונה על טהרת צמחי מרפא טבעיים, ללא שימוש בחומרים משמרים וצבעי מאכל. בין מוצרי החברה קפה עם ויטמינים, קפה להורדת כולסטרול, סדרת חליטות תה: להורדת כולסטרול, הורדת לחץ דם, טיפול בדלקות, הירגעות, הקלה בשיעול, ויטמינים ומוצרי טיפוח.

 

מידע נוסף באתר:  WWW.nufar.co.il

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007