הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בדיקות פרמקוגנטיות לגנים מקבוצת CYP450 בבי"ח אסף הרופא

מזה מספר חודשים, מבוצעות  במרכז הרפואי אסף הרופא בדיקות פרמקוגנטיות, שנועדו לאתר שינויים תורשתיים בגנים האחראיים על פירוק כ-30% מתרופות המרשם הניתנות בתחומי הפסיכיאטריה, רפואת הכאב, קרדיולוגיה קרישה ועוד.


השונות בתגובה לתרופות משקפת,  במידה רבה, שונות גנטית בין בני אדם וכיום יש הסוברים שכל אדם זקוק למינון שונה של תרופות ולעתים אף לתרופה שונה, לטיפול באותה מחלה. הסיבות לכך מורכבות וכוללות גורמים תורשתיים, הרגלי תזונה ואורח חיים.


הגורמים התורשתיים הנבדקים במעבדה הם : CYP 2D6 , CYP 2C19 ,ו – 2C9 + VKORC1 .


בעזרת טכנולוגיה שפותחה ע"י חברת Roche Diagnostics  ה-AmpliChip, והשימוש ב-CYP450, ניתן לקבוע את המינון המתאים למגוון רחב של תרופות בהתאם למטבוליזם של המטופל.


לידיעה >> 

 

לכתבה >>


למצגת  >>

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007