הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תרימה משווקת את Tears Again - תרסיס מהפכני לטיפול בתסמונת העין היבשה
תרסיס פטנט ייחודי המותז על עין עצומה

חברת תרימה משווקת את Tears Again - מוצר פטנט ייחודי לטיפול בעיניים יבשות. Tears Again הינו תרסיס המותז על עין עצומה - רק לעצום את העיניים ולרסס. התכשיר בטוח לשימוש בכל גיל ומתאים במיוחד למרכיבי עדשות מגע ולאחר ניתוחי לייזר. התכשיר נוח לשימוש, ניתן לנשיאה בתיק, בעל תאריך תוקף ארוך במיוחד – 3 שנים, ניתן להתזה על עיניים מאופרות ועל עדשות מגע. עם השימוש בתכשיר מושגת הטבה מיידית. השפעת הריסוס נמשכת כ- 4 שעות.

 

להורדת הכתבה המלאה >>

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007