הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מבוטחי "שירותי בריאות כללית" יקבלו בחצי מחיר Azilect
טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ

תכשיר Azilect , המוצר המקורי השני של "טבע",  הוא התכשיר החדיש הראשון לטיפול במחלת פרקינסון, משמש כטיפול תרופתי יחיד בשלביה המוקדמים של מחלת הפרקינסון וכטיפול משלים בשלבים מתקדמים יותר של המחלה

החל מחודש מרץ 2007 "שירותי בריאות כללית" תממן לחולי פרקינסון המבוטחים ב"כללית מושלם" 50% מעלות הטיפול החודשי בתכשיר Azilect של "טבע", תרופה ישראלית לטיפול במחלת פרקינסון שאינה כלולה בסל התרופות. עלות התכשיר בשוק הפרטי היא 835 שקלים לחודש, בזכות הסבסוד של "שירותי בריאות כללית" חולה פרקינסון שמשתמש בתרופה יחסוך כ- 5000 שקלים בשנה מההוצאה הקבועה שלו על תרופות.

 

להורדת הכתבה המלאה  >>

 

לחץ כאן לעלון התרופה >>

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007