הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רישום לאתר

מגזין pharmaLine  מציע לכם הרשמה לאתר ללא תשלום


לנרשמים תהייה גישה חופשית לקבלת  PharmaLine News Letter  שבועי וכן כניסה למדורים המוגבלים ברישום לאתר

 

ה- NewsLetter יעודכן מידי שבוע ע"י חברי המערכת. העדכונים כוללים ידיעות שהתפרסמו ברשויות הבריאות, בכנסים, בניסויים קליניים, בתעשייה, וכן עדכונים מהנעשה בארץ.


 

אנחנו מקווים שנצליח "לסנן" עבורכם את הידיעות החשובות של השבוע, יחד עם זאת קוראים המעוניינים לצרף ידיעה, מוזמנים לפנות אלינו לכתובת: info@pharmaline.co.il

 

 

לרישום בחינם לאתר לחץ כאן >>

 

תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007